mercedes benz truck range offers finance lease hire contract purchase hp apr

Responsabilitati:

- livrarea produselor catre clienti
- mentinerea legaturii si a relatiilor cu clientii
- transportarea si livrarea produselor in conditii optime

Cerințe job:
- detinerea permisului de conducere categoriile C+E+ADR
- experienta de minim un an in conducerea vehiculelor de categoria C+E
- cunostinte de limba engleza/franceza/germana la nivel intermediar
- fara incidente rutiere grave
- flexibilitate
- disponibilitate
- se doreste o colaborare pe termen lung

Conditii salariale:

- 2020€ net/luna la care se adauga orele suplimentare platite in primele 3 luni

- 2100€ net/luna la care se adauga orele suplimentare platite dupa primele 3 luni

- 2160€ net/luna la care se adauga orele suplimentare platite dupa 1 an

- 2300€ net/luna la care se adauga orele suplimentare platite dupa 2 ani

Perioade de lucru:

In primele 3 luni de proba din contract puteti lucra 6 saptamani, 1 saptamana concediu si inca o perioada de 6 saptamani.

Dupa perioada de proba de 3 luni puteti lucra:

- 4 saptamani cu 1 concediu,

- 6 saptamani cu 1 sau 2 concediu sau

- 8 saptamani cu 2 concediu.

Transport:

4 zboruri gratuite tur-retur pe an, transportul gratuit cu microbuzul companiei sau 100€ decontati pentru transportul cu vehicul personal in momentul in care ajungeti la garaj in Belgia.

Aplica pentru acest job

Va rugam sa introduceti emailul de contact si sa incarcati CV-ul.
Size limit for each file is 100 MB